Hyaluron+ Concentrate
search
  • Hyaluron+ Concentrate

Hyaluron+ Concentrate

150,00 zł
Brutto

Hyaluron+ Concentrate, Koncentrat z kwasem hialuronowym przeznaczony jest dla każdej skóry za wyjątkiem cery trądzikowej

Ilość

Hyaluron+ Concentrate

Koncentrat z kwasem hialuronowym 30 ml - do każdej cery bez trądzikowej


Hyaluron+ Concentrate, Koncentrat z kwasem hialuronowym przeznaczony jest dla każdej skóry za wyjątkiem cery trądzikowej

Zastosowanie:

Hyaluron+ Concentrate, Koncentrat z kwasem hialuronowym to produkt, który jest nektarem dla cery. Pozwala zachować jędrną i napiętą skórę niezależnie od wieku i niezależnie od rodzaju cery (za wyjątkiem trądzikowej)

Koncentrat zawiera optymalne połączenie czystego kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej w niezwykle wysokim stężeniu, przez co może oddziaływać w różnych warstwach skóry wiążąc wodę i naprężając skórę. Dzięki nadzwyczajnej zdolności do zatrzymywania wody stosowanie HYALURON Concentrate daje natychmiastowy efekt powstania rezerwuaru wodnego dla skóry.

Ten łagodny, wysokiej jakości żel nanoszony kropla po kropli dokładnie trafia na właściwe miejsce za pomocą eleganckiego zasobnika bezpowietrznego i wnika natychmiast w skórę. Używany do codziennej, podstawowej pielęgnacji HYALURON Concentrate przyczynia się do redukcji drobnych i zminimalizowania głębszych zmarszczek. Koncentrat hialuronowy przywraca skórze jędrność, gładkość i napięcie.

Biotechnologicznie uzyskany kwas hialuronowy nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, jest bezproblemowo przyjmowany przez organizm i nadaje się dzięki temu do stosowania w przypadku wrażliwej skóry oraz na okolice oczu.


Sposób użycia:

Koncentrat stosować należy rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Po wchłonięciu nałożyć krem odpowiedni do rodzaju cery. 

 

O serii:

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, naturalną substancją znajdującą się w organizmie i posiadającą zdolność do wiązania znacznych ilości wody. Wraz z wodą należy on do najważniejszych substancji wypełniających naszą tkankę łączną. Występuje głównie w skórze właściwej, gdzie tworzy system podporowy tkanki z włóknami kolagenu i elastyny jednocześnie zapewniając odpowiednie nawodnienie macierzy międzykomórkowej. Seria kosmetyków Hyaluron pozytywnie wpływa na zdolności regeneracyjne skóry. Wiąże wodę, wygładza naskórek, wspiera właściwości ochronne. Seria szczególnie swprawdza się w przypadku skóry dojrzałej, wymagającej napięcia a także suchej.

Skład:

kwas hialuronowy (2%) pH – 5,7-6,3

Nie zawiera perfum, olejów mineralnych, parabenów i glikoli polietylenowych.

AQUA (WATER); BUTYLENE GLYCOL; PENTYLENE GLYCOL; SODIUM HYALURONATE; ETHYLHEXYLGLYCERIN; LACTIC ACID; PHENOXYETHANOL

2010
98 Przedmioty